Zarob na filme aj ty

Pridaj sa k nám vďaka equity crowdfundingu

Predstav si, žeby si mohol spoluvlasniť nejaký film, byť uvedený v titulkách filmu ako niekto bez koho by tento film nikdy nevznikol a zároveň mať z toho filmu aj finančný zisk, vždy keď film vygeneruje príjem, ako napríklad pri uvedení v kinách, pri predaji práv do TV alebo pri predaji práv na streamovaciu platfomu a podobne.

A teraz si to už nemusíš len predstavovať, ale môžeš to priamo zažiť!

A tieto podiely môžete vlastniť aj vy!

Aktuálny film The Show

12.11. – Všetky podiely rozdané

Ide o snímok, ktorého dej je tak originálny a nepredvídateľny, že si dovolíme tvrdiť o tomto filme, že je to niečo čo česká a slovenská kinematografia dlho nezažila.

Na tomto filme pracuje viac ako 35 ľudí, ktorí tiež vlastnia podiely a VY sa môžete pridať k nim.

Vo filme sa objavia jedni z najpopulárnejších slovenských a českých hercov ako Oliver Oswald, Peter Batthyáni, Lukáš Frlajs a tiež Martin Stránsky, Petra Bučková, Eva Sakalová a mnohí ďalší.

23.10.2019 sa začalo prvé natáčanie tohto snímku. Film sa natáčal 14 dní v priestoroch D1 Expo Center pri Senci na Slovensku.

Po natáčaní tohto snímku nasledovala malá prestávka a momentálne je film v štádiu postprodukcie.

Drama / Thriller
Slovensko / Česko, 2020

Režie: Dan Pánek
Scénář: Denis Jacques, Dan Pánek, Kristián Ganobjak
Kamera: Adam Janata
Hrají: Oliver Oswald, Martin Stránský,  Petra Bučková, Kristýna Kociánová, Eva Sakálová, Patrik Černoch, Simonetta Hladká, Tomáš Havlínek, Dušan Hraňo,  Jakub Malota, Karolína Lipowská, Stefi Šalatová, Lukáš Frlajs a Peter Batthyány
Producenti: Peter Jancura

Zvuk: Matej Wolf
Scénografie: Filip Buchta
Masky: Dáša Heinzelmannová, Denisa Hvorková, Dominika Kulich
Kostýmy: Zora Davidová

 

Link na ČSFD: https://www.csfd.cz/film/672921-the-show/komentare/

K dokončeniu filmu môžete prispieť aj VY, ak sa stanete podieľníkom tohto filmu. Vaše meno bude uvedené aj v titulkách, získate prístup k interným informáciám a pravidelnému newsletteru s aktuálnými informáciami, výhody pri budúch projektoch a takisto možnosť profitovať zo zisku filmu The Show