Šepoty

Aktuálny projekt: Šepoty

Už niekoľko storočí je to miesto známe záhadnými zmiznutiami ľudí, ktorí tam žili, alebo ho navštívili. Najväčší známy príbeh je o zmiznutí a záhadných úmrtí osadníkov a rodiny miestneho farmára Viktora z 19. storočia. Nie je však prvý ani posledný. Po súčasnosť tam záhadne zmizli desiatky ďalších ľudí, medzi nimi aj Laurina sestra. Tá sa však s jej zmiznutím nedokáže zmieriť a rozhodne sa ju ísť hľadať tam, kam by nemal vkročiť nikto.

Hľadáš stratené, stratíš hľadané…

Režisér: Juraj Rusnák
Scénár: Juraj Rusnák
Obsadenie: Henrieta Kecerová, Miroslav Bodoki, Eugen Libežňuk, Ivetka Fejková, František Balog, Andrej Sisák, Janka Štafurová, Lea Hromjaková, Pavel Jefimov, Dominika Vaššová, Dianne Závacka

Počet a zoznam podielov

Zoznam podielnikov na filme Šepoty

wdt_ID Meno Počet podielov
Meno Počet podielov

Naše ciele s filmom Šepoty

Cieľom nášho filmu Šepoty je návštevnosť 25 000 ľudí. Na to aby bol film ziskový a okrem toho že ste sa stali súčasťou filmu a podporili tvorbu sa Vám vráti aj vklad a následne bude vyplácať výnos  po dobu 8 rokov (ak dielo bude dosahovať nejaký profit dlhodobo)

Pre lepšiu predstavu uvádzame návštevnosť niektorých Slovenských filmov.

Všetko alebo nič 336 826
Čiara 328 667
Únos 278 148
Cuky Luky film 113 903
Červený kapitán 87 187

U nás je potrebné aby sme dosiahli niekoľko násobne nižšiu návštevnosť a napriek tomu sa náš film stane ziskovým. A vy tiež.

Film ale máme v pláne uviseť aj na ďalšie platformy ktoré dokážu dlhodobo generovať príjem.  Ako napríkald uvedenie na rôzne festivaly, letné kiná, predaj vysielacích práv do TV, streamovacie platformy a podobne.

 

Na grafoch nižšie môžte vidiež návštevnosť Slovenských a Českých kín za posledných 5 rokov ( rok 2017 nieje ukončený, preto čísla ktoré sú zverejnené pri tomto roku sa budú do konca roka ešte navyšovať)